Detralex – co vše vám prozradí příbalový leták?

Ke každému léčivému přípravku je vždy příbalový leták, ve kterém se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Je to jako návod k nějakému spotřebiči. Spoustu věcí známe tak nějak přirozeně a víme, na co běžné léky obvykle jsou. Často využijeme rady známých, případně hledáme online. V případě léků byste ale měli být vždy pečliví a opatrní, protože jde o zdraví. Proto vždy čtěte příbalový leták i v případě léku Detralex a poslouchejte svého lékaře, nebo lékárníka.

V příbalovém letáku pro Detralex naleznete:

  • Co je Detralex a k čemu se používá
  • Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete lék užívat
  • Jak se Detralex užívá
  • Možné nežádoucí účinky
  • Jak lék uchovávat
  • Další informace

Pokud vás zajímají všechny informace, můžete si zobrazit take online příbalový leták Detralex.

Tyto informace se dozvíte v každém příbalovém letáku. Všechny důležité informace v každém letáku zvládnete přečíst během 5 až 10 minut, takže rozhodně neváhejte a vždy se s konkrétním léživým přípravkem dobře seznamte.

Detralex
Detralex – účinný bojovník proti tvorbě otoků s protizánětlivým účinkem.

Detralex – co to je a k čemu se používá

Lék je venotonikum, vazoprotektium, které zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév. Omezuje tvorbu otoků a má protizánětlivý účinek.

Přípravek se užívá u dospělých pacientů k léčbě chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin: pocit tíhy v nohou, bolest, noční křeče, edém, trofické změny (tj. obtíže výživy a růstu tkání), včetně bércového vředu. Je používán také pro léčbu hemoroidů (tj. uzlovitých žilních rozšířenin v oblasti konečníku).

Na internetu naleznete v podstatě všechny příbalové letáky. Ale I tak nezapomeňte, že zaručené informace vám dá vždy váš lékař, který vás dobře zná, případně lékárník, který má přehled a v léčivých přípravcích se dobře vyzná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.