Chybné návyky při stravování, které ničí vaše zdraví

Chcete zhubnout, ale zrovna se vám to dvakrát nedaří? Na vině může být nejen nedostatek bílkovin, které lze mimochodem doplnit s pomocí proteinových nápojů z e-shopu Glamurfit.cz, kde se prodávají doplňky stravy pro ženy, ale také za tím mohou stát chybné návyky při stravování. O jakých konkrétně je řeč?

Jíme ve spěchu a nepravidelně

Klíčem k úspěchu je pravidelné stravování. Ať už si budete číst příručky nebo navštívíte odborníka na hubnutí či nutričního specialistu, každý vám řekne, že pravidelné stravování je osmdesát procent úspěchu. Bohužel je to také jeden z nejtěžších úkolů, které musíte splnit.

Je všeobecně známé, že budování návyků trvá skoro měsíc. Jenže jedno jediné porušení vede k opětovanému spadení do toho, čeho jste se chtěli vyvarovat. To samé platí i o pravidelném stravování.

Druhou velkou potíží je, že jíme neustále ve spěchu. Dá se to čekat, žijeme v uspěchané době, kdy každý neustále za něčím pospíchá. Jenže v případě stravování bychom si měli udělat na jídlo čas a jíst bychom měli v klidu. Jen tak bude jídlo správně stráveno.

Nesnídáme

Mezi naše chybné návyky při stravování patří mimo jiné i to, že nesnídáme. Jenže snídaně je základ dne a umí nám dodat potřebnou energii, kterou využijeme třeba i při fyzických výkonech. Pokud budeme dostatečně snídat, nebudeme zanedlouho pátrat v lednici po něčem, co by nám zahnalo chutě a uspokojilo mlsný jazýček.

Málo výživné jídlo

Na co bychom při sestavování každého jídla dne měli dbát, je jeho složení. Je třeba si uvědomit, že složení pokrmů je velmi důležité, ať už chceme zhubnout nebo jenom udržet si štíhlou figuru. V každém jídle dne by neměly chybět bílkoviny, které hravě doplníte třeba s pomocí doplňku stravy Whey Protein Women’s Diamond – Raspberry. Také by v jídle neměly chybět sacharidy.

V praxi nezapomínejte na zeleninu, která bohužel v mnoha pokrmech dne chybí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak si připravit plnohodnotné zdravé jídlo?

Každý člověk reaguje na zdravý jídelníček jinak, tvrdí studie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.